Oferta

Ambicją naszej firmy było stworzenie i dostarczanie niezwykle szerokiej gamy produktów biżuterii srebrnej. Udało się, dziś oferujemy naszym klientom biżuterie z całego świata: Polski, Włoch, Turcji, Chin oraz Tajlandii

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na indywidualnym spotkaniu z przedstawicielem handlowym firmy EKO.

 Zdjęcia na stronie są poglądowe i stanowią tylko niewielką część oferty firmy. Pełna oferta naszych produktów dostępna jest u przedstawicieli handlowych

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

Podejmując współpracę z firmą EKO trzeba pamiętać o tym że jesteśmy hurtownią i nie obsługujemy klientów indywidualnych którzy nie prowadzą działalności gospodarczej a minimalne jednorazowe zamówienie nie może być niższe niż 1000,00zł netto.

Handel odbywa się za pośrednictwem przedstawicieli którzy dojeżdżają do państwa siedziby firmy i bezpośrednio przedstawiają ofertę. Mamy możliwość również sprzedaży wysyłkowej jednak takie zamówienie nie może być mniejsze niż 500,00zł netto (wysyłka gratis)

Firma Eko nie prowadzi sprzedaży komisowej, pierwszy zakup płatny jest gotówka. Mamy możliwość udzielenia kredytu kupieckiego na 30dni jednak wielkość zakupu na termin nie może przekroczyć średniomiesięcznych zakupów towaru.

 

RABATY:

Rabat udzielony jest od sprzedaży gotówkowej, wysokość rabatu uzależniona jest od ilości zakupionego towaru:

2000,00zł netto zakupu -3% rabatu

5000,00zł netto zakupu -5% rabatu

Powyżej 5000,00zł netto zakupu ,każdy 1000,00zł netto zakupu więcej daje +1% rabatu

Maksymalna wysokość rabatu to 10%